(095) 948-31-43

Замовити послугу

Ефективність

Ефективність

Досягнення поставлених економічних та інших цілей - основний пріоритет нашої роботи. Ми створюємо сайти, які підвищують рівень продаж!

Дотримання термінів

Дотримання термінів

Працючи з нами, будьте певні - ми виконаємо роботу професійно та вчасно! 35% проектів завершуються нами швидше погоджених термінів.

Привабливі ціни

Привабливі ціни

Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни, накопичувальні знижки а також додаткові послуги в подарунок.

Кросбраузерність

Кросбраузерність

Сайти, розроблені нами коректно відображаються у всіх веб-переглядачах, при всіх розширенях, на ПК та мобільних.

Розробка сайтів

В наш час інтернет є головним джерелом отримання інформації, а отже він стає найважливішим рекламним та бізнес-інструментом для всіх компаній, незалежно від галузевого спрямування чи інших факторів.

Веб-сайт для компанії - це необхідний інструмент, що дозволяє надати інформацію про її діяльність широкому загалу, ознайомити відвідувачів з переліком та зразками продукції чи послуг. До того ж він може стати джерелом залучення нових клієнтів, в цьому допоможе розкрутка сайту - послуга, яку ми також надаємо.

Однак, потрібно зауважити на тому, що не кожен сайт приносить очікуваний результат. Причин цьому є чимало, але наші фахівці допоможуть Вам уникнути більшості із них, оскільки ми пропонуємо не тільки розробку сайтів та їх розкрутку, а надамо консультації та поради щодо їх розвитку, доцільності впровадження тих чи інши рішень як програмно-функціонального так і рекламного характеру.

Не є таємницею той факт, що на ринку розробки веб сайтів та інших веб-послуг окрім професіоналів є чимало учасників, які в силу тих чи нших причин не здатні забезпечити високої якості, пропонуючи низьку вартість розробки. Ми не рекомендуємо співпрацювати з ними - Ви марно витратите час та гроші.

 

Як розпізнати професіонала?

  • Професіонали завжди гарантують роботу всіх функцій сайту та забезпечують безкоштовне виправлення тих, які працюють некоректно, навіть якщо помилки виявлені через тривалий термін після завершення проекту.
  • Професіонали не пропонують наднизьких цін, але можуть обгрунтувати заявлену вартість проекту і пояснити яким чином ця вартість формувалася.
  • Професіонали постійно на зв'язку у робочий час.
  • Професіонали дотримуються обумовлених термінів. Розраховуючи терміни виконання ми закладаємо часовий запас на непердбачувані обставини. Однак інколи виникає ситуація, коли виконати роботу в термін неможливо. Таке буває, якщо замовник вчасно не затвердив дизайн, чи не подав зразки текстів чи іншу необхідну інформацію.

 

Вартість створення сайту розраховується індивідуально відповідно до поставлених вимог до структури та функціоналу проекту.

 

Замовте сайт у нас - отримуйте відмінний результат, працюючи з професіоналами!

Клієнти про нас

Олег Олексюк, Анонс-Контракт
Олег Олексюк, "Анонс-Контракт"

Оперативно і якісно виконують свою роботу. Адекватна вартість. Завжди йдуть назустріч. Рекомендую!

Віталій Оробець, АН Ріелтор
Віталій Оробець, АН "Ріелтор"

Роботу виконують якісно, надають гарантію та підтримку. Консультують і дають цінні поради. Радий співпраці!

Ольга Мельничук, Ательє
Ольга Мельничук, Ательє

Створили ефективний сайт, який з допомогою розкрутки досить швидко почав приводити клієнтів!